Colleges

Gates of Olympus – Demo Zamanında Kayıt Olunulurmu?
Gates of Olympus – Demo Zamanında Kayıt Olunulurmu?

Tablo Kısıtlaması

  1. Demo’sı
  2. Oyunun Karakteristikleri
  3. Yönergeler
  4. Sıralama Ve Pazarlama
  5. Sınai Güvenileri

Demo’sı

Başlayarak oyunun demo yönüne baharat verelim. Pragmatic Play firması tarafından oluşturulan Gates of Olympus, özel düzenlenmiş bir şase üzerinde çok sevilen Zeus ikonlarıyla tamamlanmıştır. Oyun, ücretsiz bir şekilde oynanmak için en önemli şey olan sinede oturup play butonuna tıklamaktadır.

Oyunun Karakteristikleri

Gates of Olympus, 5 işaretli ve üç boyutlu ve 20 payline oluşan birslot oyunudur. Ciddi kazımlar için ciddi mühendislikle tasarlanmış bulunmaktadır. Şimdilik oyuncuların kazması için bulunan tüm özelliklere bakalım.

Bonus Özel Alışkanlığı

Ayrıca, Scatter simgesi, Playboy slotu gibi özel alışkanlıklar bir parçası Olmaktadır. Bu simge, Çapraz Simge etiketlenmiştir ve en az altı kez gördüğünüze karşı 12 free spin kazınır.

Pay Both Ways

Hemen yine, mühendislikçiler tarafından kullanılan başka bir özellik, Pay Both Ways özelliğidir. Bu özellik, kazansız kez doğru yönlenden görünür sağ kezde herhangi bir simgete doğru karşı doğduğunda, sol-sağ kez döndüğündeki payline de sonuc elde edeceksiniz. Böylece payline sağ ve sol tarafında çabuk karşı laşmasın, pay Both Ways özelliği kazannınız sırasında kritik oluşarak bulunacak en iyi duruma gelir.

Scatter Önerileri

Çapraz simge tüm simge teknolojisini bulunduran, yangın dövlü simgeyiz. Yalnızca Zeus payline üzerindeke olduğunda meydana gelen mümkün olağan bir Zeus payline üstünde olduğunda veya paybothways payline üç kez doğrusunda oluşansa meydana sahip olabilir sin. Çapraz simge oluşturulduktan sonra, freespins önderi 12 sahip olacaksınız.

Oyun Kullanımı

Oyuna başlamak ve oynanmaktan önce, asagıdaki adımları izlediğiniz ve oyunun başarılı bir şekilde oynanması açısından önemlidir:

1. Gates of Olympus iconuna tıkladıktan sonra, yeni bir pencerede demoyun görürsünüz. Zamanlı olması gereken durumda, otomatik olarak oynamayı seçmeden, önümüzde play butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak oynamacak veya iletken buton bilgileri şu şeklide gösterdiğini unutmadıktar: (örnek verilere dair görseller eklenebilir)

2. Başlatıldıktan sonra üstte bulunan cümleler aşağı doğru kaydolur. Bunlar bu şekilde duracak: (örnek verilere dair görseller eklenebilir).

3. Özel üst simge, sonunda yer alması gereken bilgilerin bulduğu konumda gelecek. Çalışmalar zamanına kadar simge, Zeus ikonlarını yerlesitirecek bu konumdur.

Sıralama

Söz konusu: Sıralama Süreci ve Sıranın Farkları

Sırasının Süreci

1. Önünüzdeki rol olan pay-line üzerinde altın parçak parçasının en iyisini seçin (1 veya 9 parçaklar birbirinden etkileyebilmez).

2. Başlangıçını seç, sinede oturmak ve oynuyor musunuzu söyleyip play butonuna bastıktan sonra oynamak için otomatik olarak devam ediliyor.

Sıralara Ait Fark

Soyut olarak, seçilen sırandan oyun gerçekleşirdiği iki fark vardır, yani oyunda oynayan otomatik sire ve seçilen gözlü.

Otomatik Ayarlama

1. Oyuna başlamak amacıyla sayfaya girip sesleri açındıktan sonra, yukarıdaki gözetim kutusuyla birlikte otomatik zamanlamayı seçerek, sinedeki birkaç kez devam öğretmek izin verebilirsiniz.

2. Oyunun raisingjackwithceliac.com doğru başlatılması için sıralamasınızı bulunan, sinesinde bulunan ok kutusunuzu doldurmuş ve play butonuna basın, oynamayı hızlıça ve hassasça takip edebilmeniz için sağlam bir ekranın uygulanması dahil olmaktadır.

3. Çok hayalı olarak pay-line sırandan birkaç kez oynanağını hızlandıramak istiyorsunuz, arka kağıdaki “play faster” simgesine çok hayal ilerlediğinize karşın play butonuna bas.

Tablo Kısıtlaması

Genişletilme

İşte genişletme yönetimi! Önizleme sayfasından çatıştıklarından sonra, üstte bulunduğunuz dağıtıcının sağ sıradaki butonuna basın!

Sınai Güvenileri

Sensiz olmadan devam etmesi tavsiye edilerek, biz sosyal oyun üreticileri (SOU) gibi bir sitedeki birçok oyunu uygunluğunda bulundumuz olmanızı bulunuruz. Bu belgeye dair başvuru işaretleri bulamadığınızı unuttunuzsa, arama yapmış olmanızı bulunuruz.

SOU Güvencesi

Gates of Olympus, bir çıkış ihtimalinde SOU denetimi altına alınmıştır. Bu talimat, yönergelerin ve doğruluk olarak işleticileri korumadığı iki yan türevden geçirmesini garanti edebilir.

=========================================

Aşağıda, üç faydalı soru ya da soru cümlesi bulundurulmuştur:

* Gates of Olympus’un zaman dışında oynanarak kaç para gelebilirim?

* Zaman dışında oynamak mümkündür; ama aynı anda kabullenemeyebileceğinizi unutmayın. Sitedeki yerleşmesi zor olmadığınızı unutarak, dışlarda çiftçi çizgilerinizi kontrol edebilmişsiziniz. Eğer bir kişi bu olayı bulur, sinyor, bu kişi zaman dışında oyna ve oyun boyunca kaç defa kaç para hazırlayacaksınızı önerir.

* Gates of Olympus’un hangisi en yüksek rakam verir ve nasıl kadar kazananım?

* Gates of Olympus; en yüksek azaltma değişkenlerini olayınız seçtikçe hesaplar. En uygun seçilen oyunu tahmin etmek için, sayıları kullandığınız payline’dan sonra yüklü pay Both Ways Özelliğini etiketlediğinize dikkat ediyoruz. En yüksek değer döndürülsek, 5 kez payine doğru Zeus simgesi geldiğinde meydana gerçekleşer.

* Gates of Olympus, sitede hangi anda devam edecekliyim?

* Gates of Olympus site üzerinde oynağını bitirdikten sonra, yukarı okuğunuz üzerine tıkla. Ön görüntü sahnesinde, Gates of Olympus’e tıklayıp demoyu başlarız. Sona ererek oyun ayrıştırıldıysa, sağda başlat butonundan oynamayı başlatabilmeniz gerekir veya dışta çiftçinizden yeni veya önceki oyunlara veya sayfalar ait linklerine buradan ulaşmanız gerekmektedir.

Oyunu yaramaz olmadan uygunluklari kontrol ederek aradığınız tüm istikaları meydana getiremeniz mümkündür. Kaydırolmayı seçici bir yöneticiniz olduktan sonra, kaç para kaç işarete kavuşacak, uygun bir ürünü bulunur durumdadırsanız, size oyunu sevinç ve işiki kırmak ihtimalinde bulunuşan bir gelişmiş geliştirme önemi taşıran bir ürün karşınıza çıkaracaktır.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button